Szerző: Peti

A PATRIOT VIPER GAMING bemutatta a nagy teljesítményű, 64 GB-os Viper 4 Blackout memóriakészletét

A PATRIOT™ VIPER GAMING, a nagy teljesítményű memóriák, SSD meghajtók és a flash tároló megoldások vezető gyártója büszkén jelentette be a nagy teljesítményű, 32 GB-os DDR4 VIPER 4 BLACKOUT modulok megjelenését, amelyek lehetővé teszik a játékosok és a tartalomgyártók számára, hogy egyszerűen növeljék a rendszermemória méretét a nagyobb teljesítmény elérése érdekében.

Patriot Viper Blackout 64GB

A VIPER 4 BLACKOUT modulok kiváló választást jelentenek azoknak a lelkes PC építőknek, akik nagy sebességű memóriát keresnek túlhajtási képességekkel. A sorozatot a teljesítmény jegyében hozták létre, ráadásul egyaránt kompatibilis a legújabb Intel és AMD platformokkal. A VIPER 4 BLACKOUT 64 GB-os memóriakészletek 3000-től 3600 MHz-es kivitelben érhetők el, a 10 rétegű PCB-n pedig a legjobb minőségű, szigorú teszteknek megfelelő komponenseket használják fel a gyártás során. A 32 GB-os modulok mindegyike katonai minőségű alumínium hűtőbordával rendelkezik a magas hatékonyság és a hőelvezetés maximalizálása érdekében.

Viper minőség

„A VIPER 4 BLACKOUT egy díjnyertes sorozat, amelyet a PC hardverekkel foglalkozó szakmédia különösen ajánlott az elmúlt évben. A 16 GB-os modellekből származó pozitív vásárlói visszajelzések hatása ösztönzött minket arra, hogy bővítsük a VIPER 4 BLACKOUT sorozatot egy sokkal nagyobb, 64 GB-os készlettel.” – nyilatkozta Roger Shinmoto, a PATRIOT™ VIPER GAMING alelnöke. „Az elegáns külső mellett az új megoldásaink egyaránt okos választást nyújtanak abban az esetben is, ha a felhasználók a játékok teljesítményének határait szeretnék feszegetni.”

A VIPER 4 BLACKOUT sorozatot szigorúan tesztelték és hitelesítették a legújabb Intel és AMD platformokon a széleskörű kompatibilitása érdekében. Korlátozott élettartam-garanciával rendelkező modulok 3000 MHz-, 3200 MHz- és 3600 MHz-es változatokban érhetőek el 64 GB-os (2x 32GB) készletekben.

JELLEMZŐK:   

  • Sorozat Viper 4 Blackout
  • Kiadás: Fekete oldalak / fekete felső borda
  • Kompatibilitás: A legújabb Intel és AMD sorozatú alaplapokon tesztelve, a megbízhatóan gyors teljesítményért
  • Túlhajtási funkció: XMP 2.0 támogatás az automatikus túlhajtáshoz
  • Alumínium hűtőborda a hűvösebb működés érdekében
  • Kapacitás: 64GB (32GB x 2)
  • Korlátozott élettartam-garancia

„A növekvő igényre reagálva örömmel mutatjuk be a VIPER 4 BLACKOUT DDR4 64GB (32GBX2) nagy teljesítményű memóriakészleteket azoknak a PC rajongóknak, akik megszállottjai a hardveres teljesítmény maximalizálásának.” – nyilatkozta Aziz Saigal, a Patriot marketing menedzsere. „2020 második negyedévében még több új, nagy teljesítményű memóriát fogunk bejelenteni, hogy megfeleljünk a PC felhasználók és a játékosok elvárásaiknak.”

A Netgear bemutatta az új Orbi AX4200 WiFi 6 Mesh rendszert

A NETGEAR®, Inc. (NASDAQ: NTGR), az intelligens otthonokat és kisvállalkozásokat működtető Mesh WiFi rendszerek vezető szolgáltatója bejelentette új generációs Mesh WiFi 6 családjának legújabb tagját, az Orbi WiFi 6 AX4200-at. Az Orbi WiFi 6 termékcsalád egyesíti a legújabb WiFi szabvány erejét az Orbi díjnyertes technológiájával, így átfogó WiFi lefedettséget, nagy sebességet és megbízható csatlakozást nyújt a felhasználók számára.

Az Orbi AX4200 ideális választást jelent a 460 négyzetméteres területtel rendelkező házakhoz, a 4,2 Gbps sebességű WiFi támogatásával pedig az új Orbi WiFi 6 a legjobb élményt fogja nyújtani a lakás minden pontjában. A négyszeres kapacitásnak és a fokozott teljesítménynek köszönhetően a felhasználók egyszerre több eszközt is csatlakoztathatnak, valamint az AX4200 kompromisszummentes 4K/8K UHD videó streaminget és online játékélményt biztosít. A gigabites internetszolgáltatással rendelkező intelligens otthonokhoz az Orbi AX4200 minden csatlakoztatott eszköz számára biztosítja a villámgyors adatátvitelt, így a felhasználók egész otthonuk területén kihasználhatják a gigabites kapcsolat előnyeit.  A több elérhető WiFi csatornával a hálózat nagyobb sávszélességet kínál alacsony sebességingadozás mellett.

Teljes otthont lefedő Mesh WiFi – a WiFi routerből és az egy extra szatellitből álló megoldás akár 5 hálószobát és akár 460 négyzetméter területet képes hatékonyan lefedni.

Élvonalbeli teljesítmény – Használd ki MU-MIMO és a 8 darab WiFi 6-os csatorna előnyeit és tapasztald meg a 4,2 Gbps átviteli sebességet. Továbbá, az Orbi AX4200 több, mint 40 csatlakoztatott eszköz számára képes megfelelő adatkapcsolatot biztosítani.

Nagyobb kapacitás és megnövelt akkumulátor üzemidő – Élvezd a négyszer nagyobb kapacitást a WiFi 5-höz képest és növeld meg okoskészülékeid akkumulátorának üzemidejét a hatékony WiFi 6 segítségével.

Erős, megbízható WiFi – Szabadulj meg az internetes késéstől egy tri-band rendszerrel, amely dedikált vezeték nélküli antennákkal rendelkezik, ezen felül pedig a routeren 4, a szatelliten pedig 2 gigabites Ethernet port található.

Fejlett vírusvédelem a NETGEAR Armor™ segítségével – Védd meg otthonod és csatlakoztatott eszközeid a fejlett kiberbiztonsági szoftverrel, amely megóvja a személyes adatokat és a csatlakoztatott eszközöket a sérülékenységek és az adatlopás ellen.

Egyszerű használat – Vedd kezedbe az irányítást az Orbi applikációval és kezeld a WiFi beállításokat bárhonnan, bármikor.

Erőteljes internetsebesség – Az 1Gbps Ethernet WAN port támogatja a gigabites internetet, vagy 2 port egyesítésével akár a 2Gbps sebességgel is megbirkózik.

Elérhetőség

Az Orbi WiFi 6 AX4200 hálórendszer már elérhető a NETGEAR kínálatában $449,99 USD ajánlott kiskereskedelmi áron.

A Zalman S4 Plus a hazai PC-sek egyik kedvenc választása

A számítógépházak piacán rendkívül nagy verseny zajlik a gyártók között, az elmúlt években pedig számos új trend alakult ki, melyhez sokan igazodtak. A Zalman hosszú évek óta vezető piaci szereplő ezen a területen, az elmúlt években pedig számos újdonságot dobtak piacra. Többek között ennek is köszönhető, hogy Magyarországon az Árukereső oldalán szinte mindig találunk Zalman számítógépházat a legnépszerűbb termékek között.

Az Árukereső Magyarország egyik legnépszerűbb ár-összehasonlítási oldala, naponta több ezer látogatóval, rendkívül széles kínálattal és az ország legnagyobb boltjaival. Az árak összevetése mellet látható, hogy az adott terméket hány helyen árulják, illetve a vásárlói véleményekre is számíthatunk.

A számítógépházak kategóriájában a Zalman S4 Plus a legnépszerűbb megoldások között van. Ez a modell csak pár hónapja került piacra, így hamar a hazai vásárlók kedvencévé vált. Az előkelő helyezés mellett a kiváló, 4.5-ös értékelés is jól mutatja, hogy ismét egy remek ár/érték arányú, jó minőségű terméket készített a Zalman, mely abszolút igazodik az idei trendekhez, elvárásokhoz.

VAVA USB Hub kiegészítők hordozható számítógépekhez

A modern kor igényeihez igazodva a laptopok egyre vékonyabbak és erősebbé váltak az elmúlt évek alatt. A vékony kialakítás a hordozhatóság növelése érdekében olyan nehézségek elé helyezi a tervezőmérnököket, amely megnehezíti a régi hagyományos portok elhelyezését, ebbe beleértve az Ethernet csatlakozást, a HDMI kimenetet, a kártyaolvasókat és az USB-A bemeneteket is. A kaliforniai székhelyű VAVA felismerte a helyzetet és olyan kiegészítők készítésébe kezdett, amelyek minden ultrabook és laptop felhasználók számára hasznosak lehetnek.

Egy megoldás mindenre

A VAVA VA-UC016 egy 9 az 1-ben USB-C adapter, amely integrál minden olyan csatlakozási megoldást, amik helytakarékosság hiánya miatt nem kerültek fel a laptopokra és ultrabookokra. Az adapter támogatja a 60 W-os és 40 W-os PD töltőket (60 W esetén 49 W, 40 W esetén 29 W töltési teljesítmény), így a felhasználók használat közben is feltölthetik laptopjukat. A 11 W-os fogyasztással rendelkező eszköz két USB 3.0 és egy USB 2.0 porttal biztosítja a perifériák és USB meghajtók támogatását, emellett rendelkezik SD és microSD kártyaolvasóval, egy Gigabites Ethernet csatlakozással, egy HDMI kimenettel, amely támogatja a 4K felbontást, és egy beépített hangkártyával is, amelyhez könnyedén csatlakoztatni lehet a régi jack/AUX bemeneti felülettel rendelkező fej- és fülhallgatókat. A VAVA 9 az 1-ben adapter kompatibilis a legújabb Macbook /-Air/Pro, iMac /-Pro, Google Chromebook Pixel és bármilyen USB 3.1 Type-C töltőbemenettel rendelkező laptoppal.

5 az 1-ben USB Hub 100 W-os töltéstámogatással

A VAVA VA-UC005 egy 5 az 1-ben adapter, amely 4K HDMI kimenettel és 100 W-os PD töltéstámogatással rendelkezik, így ideális választást jelent a nagy teljesítményű ultrabookok mellé. A nagy sebességű (5Gbps) USB 3.0 portok és az SD kártyaolvasó lehetővé teszi a perifériák és a külső USB csatlakozással rendelkező meghajtók használatát, így a felhasználók egyszerűen és gyorsan menthetik le és helyezhetik át adataikat az általuk választott külső tárolóeszközökre.

Egyszerű adatmegosztás és stabil internetkapcsolat

A VAVA VA-UC007 azoknak a felhasználóknak készült, akik számára nehézséget jelent a vékony laptopokról eltűnő gigabites Ethernet csatlakozás hiánya. A 4 az 1-ben adapter három USB 3.0 porttal rendelkezik, amelyek 5 Gbps sebességet garantálnak a külső tárolóeszközök, mobilkészülékek, vagy éppen perifériák számára. Amennyiben pedig a WiFi kapcsolat nem működik megfelelően a laptopon, az 1 GbE sebességű RJ45 UTP bemenet lehetővé teszi a vezetékes internet használatát is.

A RAVPower bemutatta a 70200 mAh-es külső akkumulátorát

A RAVPower bemutatta az RP-PB187 külső AC akkumulátort, amely kiválóan alkalmas kültéri kempingezéshez, vagy éppen áramszünetek esetén is, a nagy kapacitásának köszönhetően pedig akár két napon keresztül képes energiával ellátni több eszközt is egyszerre. A 70200 mAh-es kapacitásával tökéletesen alkalmas az energiaigényes eszközök áramellátására, ráadásul kompakt méretének köszönhetően bárhová magaddal viheted.

Két AC csatlakozó

A két 220 V-os AC csatlakozás egy eszköz esetén képes 250 W teljesítmény leadására is, így alkalmas laptopok, lámpák, televíziók, hangszórók, rádiók vagy egyéb más nagy teljesítményű készülékek működtetésére, míg mindkét csatlakozó használata esetén 300 W leadására is képes. Az USB csatlakozások kompatibilisek bármilyen okostelefonnal vagy tablettel, így a hordozható készülékek számára is ideális választást jelent.

Ideális választás áramszünet esetén

A 252,7 wattórás (70200 mAh) akkumulátor kapacitással nem csak elegendő energiát biztosít az otthoni készülékek számára, de ideális választást jelent nem várt áramszünetek esetén. Továbbá a természeti katasztrófák (forgószél, földrengés, lavina, orkán) sújtotta területeken rendkívül hasznos kiegészítőnek számít, ugyanis képes elegendő energiával ellátni a kommunikációhoz szükséges eszközöket is.

Erőteljes 60 W-os PD ki- és bemenet

Az RP-PB187 rendelkezik egy 60 W-os PD USB-C csatlakozással is, amely segítségével egyszerűen és gyorsan feltöltheted a gyorstöltéssel kompatibilis eszközeidet. A külső akkumulátor mindössze 3 óra alatt képes a Macbook Pro-t teljesen feltölteni. A PD technológia nem csak a nagy teljesítmény leadását teszi lehetővé, hanem az intelligens vezérlőnek gyorsan és problémamentesen tölti fel a legtöbb mobileszközt.

Bárhol feltöltheted

Az RP-PB187 előnyei közé tartozik az is, hogy többféle lehetőséget kínál a feltöltésre. Otthoni környezetben elegendő a fali csatlakozó használata, míg kültéren akár napelemek segítségével (legalább 80 W-os teljesítmény), vagy éppen egy 12-24 V-os autó akkumulátor töltővel is lehetővé teszi a feltöltést.

TaoTronics – Valódi vezeték nélküli fülhallgatók a hétköznapokra

A TaoTronics, a Sunvalley Group zászlóshajó márkája nagy elismerésnek örvend a teljesen vezeték nélküli fülhallgatók kategóriájában. A TWS (teljesen vezeték nélküli sztereó audio) technológia lehetővé teszi, hogy a felhasználók akadályok nélkül mozoghassanak és hallgathassák kedvenc zenéjüket. A TWS eszközök Bluetooth segítségével képesek csatlakozni a párosított telefonokhoz, amelyek ezt követően a jelet továbbítják az elsődleges vezérlő fülhallgatóba, amely az elküldött jelet továbbküldi a másodlagos fülhallgatóba. Emellett léteznek dupla vezérlésű modellek (SoundLiberty 77 és 79), ahol felhasználók a két fülhallgató bármelyikét használhatják elsődleges eszközként a hívások fogadására, vagy éppen a zenelejátszás kezeléséhez.

Kompromisszummentes élmény intelligens zajszűréssel

A SoundLiberty 79 intelligens AI alapú zajszűréssel rendelkezik, amely kizárja a külső zaj 96%-át, miközben a beszédhang 95%-át továbbítja a hívások során, így nem kell aggódnod a zavaró környezeti zajok miatt. Emellett a SoundLiberty 79 fülhallgató 8 óra folyamatos zenehallgatást tesz lehetővé, amely a hordozható akkumulátorral akár 40 órára bővíthető. A Bluetooth 5.0 technológiának és az LDS antennának köszönhetően pedig akár 20 méteres távolságban is stabil adatátviteli jelet biztosít.

Sztereó Hi-Fi hangzás a füledben

A SoundLiberty 77 a 6 mm átmérőjű dinamikus hangszóróival természetes és autentikus hangzást kínál a Hi-Fi rajongók számára. A Bluetooth 5.0-ás fülhallgató támogatja a TWS plus technológiát, így a felhasználók oldaltól függetlenül párosíthatják és kezelhetik a zeneszámokat, vagy éppen fogadhatják a bejövő hívásokat. Az 5 órás akkumulátor üzemidővel rendelkező kiegészítő ráadásul IPX7 vízálló hitelesítéssel rendelkezik, így ellenáll az izzadásnak, a párának, az esőnek és a sekélyebb víznek is.​​​​​​​

Letisztult megjelenés az egyszerű stílus kedvelőinek

A SoundLiberty 53 megjelenését az egyszerűség és a letisztultság inspirálta. A fekete és fehér színben is elérhető megoldás 5 órányi folyamatos zenehallgatást tesz lehetővé, amelyet a 650 mAh-es hordozható akkumulátor akár 40 órára is képes növelni, így több napra elegendő töltést biztosít a zavartalan használathoz. Emellett az IPX7 hitelesítéssel rendelkező TT-BH053 akár 30 percen keresztül is képes az 1 méteres vízmélységben a problémamentes működésre. A 6 mm-es dinamikus hangszórók pedig garantálják a valódi CD minőségű hangélményt.

Az ADATA bemutatta a kreatív szakembereknek készített FALCON SSD-t

Az ADATA Technology, a nagy teljesítményű DRAM modulok, NAND Flash termékek és mobil kiegészítők vezető gyártója bejelentette az új tartalomgyártóknak készített ADATA FALCON megjelenését.

ADATA FALCON M.2 2280 PCIe Gen3x4 SSD

Engedd szabadjára a kreativitásodat az ADATA Falcon SSD-vel! A PCIe Gen 3×4 interfész, az NVMe 1.3 és az SLC gyorsítótár felhasználásával az ADATA FALCON kivételes olvasási és írási teljesítményt nyújt, akár 3100- és 1500 MB/s-ig, így ideális megoldást jelent 3D rendereléshez, szerkesztéshez és animáció készítéshez. Az SLC gyorsítótárazás mellett ráadásul támogatja a HMB (Host Memory Buffer) technológiát is a gyors sebesség fenntartása érdekében.

A szakértőknek készült

Az ADATA FALCON kapacitása 256 GB-tól egészen 2 TB-ig terjed a 3D NAND Flash technológiának köszönhetően, így elegendő tárhellyel rendelkezik a videó nyersanyagok, a 3D tervek, vagy éppen a fotók és animációk tárolásához. Az M.2 2280 kialakítással egyaránt támogatja az Intel és AMD platformokat, a vékony formatervezéssel pedig kiváló választást jelent az asztali és a laptop felhasználók számára is.

Ipari szintű teljesítmény

A FALCON segít abban, hogy produktív maradj az SLC gyorsítótárazásnak és a HMB technológiának köszönhetően, így biztos lehetsz abban, hogy a teljesítmény nagyobb terhelés esetén sem esik vissza. Az új SSD több adatvédelmi és hibajavító technológiával is rendelkezik, amelyek együttesen magasfokú tartósságot eredményeznek, ezzel megbízhatóbbá téve a hagyományos 2D NAND technológiával készült megoldásokkal szemben, a véletlenszerű olvasási/írási teljesítménye pedig elérheti az akár 180/180K művelet/s-ot is. Emellett az SSD egy stílusos alumínium hűtőbordával is rendelkezik, amely biztosítja a megfelelő hőmérsékletet és a stabil működést. A FALCON támogatja az alacsony sűrűségű paritásellenőrzés (LDPC) hibajavító kód technológiát a nagyobb megbízhatóság és a hosszabb élettartam érdekében, illetve lehetőséget kínál az AES-256 bites titkosítást használatára, magas szintű védelmet kínálva az illetéktelen behatolással és adatszivárgással szemben.

SSD Toolbox és Migration Utility

A FALCON vásárlását követően a felhasználók jogosultak az ADATA SSD Toolbox és Migration Utility segédprogramok ingyenes letöltésére. Az SSD Toolbox lehetővé teszi az Falcon megfigyelését és kezelését, továbbá tájékoztatást nyújt a meghajtó állapotával, kopási szintjével és az élettartamával kapcsolatban. Az Migration Utility különösen hasznos azoknak a felhasználóknak, akik a HDD-ről váltanak SSD-re, mivel arra tervezték, hogy a teljes meghajtók tartalmát – beleértve az operációs rendszert is – egyszerűen és gyorsan át lehessen menteni az új tárolóeszközre.​​​​​​​

A biztonság érdekében az ADATA FALCON 5 éves garanciával rendelkezik. 

Az ADATA elindította a „Build to Create” kampányt

Az ADATA Technology, a nagy teljesítményű DRAM modulok, NAND Flash termékek és mobil kiegészítők vezető gyártója elindította a „Build to Create” kampányát olyan termékek bemutatásával, amelyek kifejezetten a tartalomgyártók számára készültek.  A termékek közé tartoznak a belső- és külső SSD meghajtók, a külső merevlemezek, a DRAM-modul és a memóriakártyák is.

„A kampány révén reméljük, hogy elérhetjük a tartalomkészítőket és megmutathatjuk nekik, hogy az ADATA termékek nemcsak a túlhajtóknak, a PC rajongóknak és a játékosoknak szólnak.” – nyilatkozta Jennie Liu, az ADATA márkafelelős marketingvezetője. „Legyen szó akár animátorokról, fotósokról vagy vloggerekről, az ADATA termékek megbízhatósága és teljesítménye lehetővé teszi a kiváló tartalmak előállítását és megosztását egyaránt.”

Az új technológiák és platformok megjelenésével az „alkotók” napjaink világának egyfajta támaszpontjává váltak. A múltban a tartalomkészítés csak a kreatív iparágakra, például a reklám-, a média- és a formatervező iparág szakembereire korlátozódott. Ma azonban a tartalomkészítés már nem kizárólag a szakemberek területe, hanem hozzáférhetővé vált a tömegek számára egyaránt vloggerek, YouTuberek, streamerek és internetes hírességek formájában. Az amatőr alkotók számának növekedésével egyfajta új „alkotói piac” jött létre, ahol magas a kereslet a nagy teljesítményű és megbízható termékek iránt.

A különféle alkotók és médiumok igényeinek kielégítése érdekében az ADATA „Build to Create” kampánya a következő termékeket tartalmazza:

ADATA Premier DDR4 3200

Az ADATA Premier DDR4 3200 U-DIMM és az SO-DIMM memória a legújabb megoldás, amely támogatja az új generációs Intel és AMD platformokat a gyorsabb adatátvitel és a fokozott energiahatékonyság érdekében. A 288/260-érintkezős kialakításnak köszönhetően a működési feszültséget a DDR3-on használt 1,5 V-ról 1,2 V-ra csökkentették, ami nemcsak 20%-kal több energiát takarít meg, hanem növeli a sávszélességet is 25,6GB/s-ra.

ADATA FALCON M.2 2280 PCIe Gen3x4 SSD

A legújabb PCIe Gen 3×4 interfész, az NVMe 1.3 és az SLC gyorsítótár felhasználásával az ADATA FALCON kivételes olvasási és írási teljesítményt nyújt, akár 3100- és 1500 MB/s-ig, így ideális megoldást jelentenek 3D rendereléshez, szerkesztéshez és animáció készítéshez. Ezenkívül támogatja az alacsony sűrűségű paritásellenőrzés (LDPC) hibajavító kód technológiát és az AES 256 bites titkosítást is.

ADATA SE800 külső SSD  

Az SE800 külső SSD-t a kompakt és könnyű formatervezésével kifejezetten a mobilitáshoz készítették. A szálcsiszolt külső borítás ráadásul esztétikus megjelenést kölcsönöz az eszköz számára. A teljesítménye és tartóssága pedig ezeken is túltesz, nevezetesen a víz-, por- és ütésálló kialakítása, valamint az akár 1000 MB/s sebességű olvasási és írási sebessége minden alkotó számára előnyös lehet.

ADATA SE760 külső SSD

Az SE760 külső SSD egyesíti az eleganciát és a nagy teljesítményt. Az SSD egy tiszta, korszerű kialakítást képvisel, amelyet a szálcsiszolt felületű fémborítás tesz teljessé. Az USB 3.2 Gen 2 interfész használatával az SE760 olvasási sebessége elérheti az akár 1000 Mb/s-ot is.

ADATA HM800 külső HDD

Az ADATA HM800 külső merevlemez kiváló választást jelent az alkotók számára. A felhasználók a nagy tárolókapacitásnak köszönhetően akár 4,6 és 8 TB adatot is tárolhatnak, az egyetlen érintéses biztonsági mentés funkcióval pedig könnyedén készíthetnek biztonsági másolatot adataikról. Mi több, az AES 256 bites titkosítása megvédi az adatokat az illetéktelen behatolással és az adatszivárgással szemben.

ADATA Premier ONE SDXC UHS-II memóriakártyák

A Premier ONE SDXC UHS-II memóriakártyák megfelelnek a legújabb szabványoknak, ráadásul rendkívül gyors olvasást biztosítanak az akár 290 MB/s sebességgel, ami háromszor gyorsabb a hagyományos UHS-I SD kártyákhoz képest. A Premier ONE SDXC UHS-II memóriakártyák ezenfelül támogatják a legmagasabb szintű V90 videó lejátszást is.

ADATA Premier ONE microSDXC UHS-II memóriakártyák

A Premier ONE microSDXC UHS-II memóriakártyák megfelelnek a legújabb UHS-II szabványoknak, rendkívül gyors olvasási sebességet biztosítanak akár 275 MB/s-ig, ami majdnem háromszor gyorsabb a hagyományos UHS-I-hez képest. A Premier ONE SDXC UHS-II memóriakártyák ezenfelül támogatják a legmagasabb szintű V90 felvételek készítését, így zavartalanul készíthetnek Ultra HD 8K, 4K és 3D/VR videókat a felhasználók az okostelefonok, táblagépek, akciókamerák és drónok segítségével.

ADATA Premier Pro SDXC UHS-I U3 memóriakártyák

Az Premier Pro sorozatú SDXC UHS-I U3 memóriakártyák fokozott teljesítményt nyújtanak az akár 100- és 80 MB/s olvasási és írási sebességgel, ezzel lehetővé téve a nagyfelbontású képek és videók rögzítését, valamint a sorozatfelvételek készítését is. V30 (Video Speed Class) minősítéssel rendelkeznek és támogatják az Ultra HD 4K anyagok rögzítését is.

ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I memóriakártyák

A Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I memóriakártyákat műszerfalra helyezett kamerákhoz és a mozgásérzékelő kamerákhoz tervezték, köszönhetően az ideális ismételt írási/felülírási feladatvégrehajtó képességüknek. Megfelelnek az A2 szabványnak, így gyorsabb és folyamatosabb alkalmazásműködést garantálnak. V30 (Video Speed Class) minősítéssel rendelkeznek és minimum 30Mb/s-os sebességgel képesek a felvételek rögzítésére.​​​​​​​

Alkoss az ADATA-val Instagram verseny keretein belül

Az új kampánnyal egy időben az ADATA egy Instagram versenyt is rendez, Alkoss az ADATA-val néven, ahol az alkotók megmutathatják kreativitásukat és művészi képességeiket. A versenyre május 14-től egészen 2020. június 30-ig tart. A versenyhez való csatlakozáshoz a résztvevőknek egy-egy saját készítésű alkotást kell megosztaniuk az Instagramon, beleértve – de nem korlátozódva – a fényképekre, festményekere, rajzokra, zenékre és videókra. A posztolás során a #CreatewithADATA hanhtag-et kell használni. A legkiemelkedőbb alkotások készítői egy ADATA Falcon 1TB PCIe M.2 2280 SSD meghajtót vagy egy SE800 1TB külső SSD-t nyerhetnek. (https://www.instagram.com/adata_global/)

Az MSI bemutatta a Bravo 15 és 17 laptopokat

Az MSI nem elégedett meg azzal, hogy a „No.1” szlogennel jelezze piaci helyzetét a gaming hardver iparágban, az előző év végén meglepte a piacot a világ első 7nm-es grafikus vezérlővel rendelkező laptopjának bejelentésével. Az Alpha 15 nemcsak megemelte a technológiai innováció színvonalát, hanem azt is megmutatta, hogy a teljesen AMD alapokra építő Ryzen™ mobil processzorok és a Radeon™ GPU-k erős alapot teremtenek a játékok számára. A sikert követően az MSI nagy ambíciókkal mutatta be az új Bravo 15/17 laptopokat, amelyek tovább erősítik a teljesen AMD-alapú termékvonalat.

A Bravo 15/17 örökli a viharmadár szellemiségét, ezzel az innovációt és a jólétet szimbolizálva. A teljesítmény pedig a termék legnagyobb ereje: a laptopok a legújabb AMD Ryzen™ 4000 H sorozatú mobil processzorokkal – amelyek 7 nm-es gyártástechnológiára és a „Zen 2” architektúra épülnek, így megduplázzák az energiahatékonyságot az előző generációhoz képest – és AMD Radeon™ RX 5500M GPU-kkal lettek felszerelve a hihetetlen teljesítmény biztosítása érdekében számos játékban 1080p felbontással. A Bravo sorozat „AMD-alapú” teljesítményét a 144/120Hz-es AMD FreeSync™ Premium technológia támogatja, amely folyékony és zökkenőmentes játékélményt biztosít a játékosok számára. A teljesítménynek köszönhetően a legjobb választásként tartják számon a középkategóriás laptopok között.

Az exkluzív Cooler Boost 5 technológia innovatív hűtési megoldást kínál 2 ventilátorral és 6 hővezető csővel, amelyek együttesen minimalizálják a hőt és maximalizálják a légáramlást a kompakt vázban. Az előre telepített szoftverek – beleértve a legújabb 2020-as Dragon Center-t a Gaming Mode 2.0 optimalizálással és az MSI APP Player-t, amely alternatív és jobb módot kínál a mobil játékok futtatásához – remekül bemutatják az MSI kívülről befelé orientált szemléletét, amelyekkel tovább fokozzák a játékosok élményét.

A Bravo 15/17 középkategóriás gaming laptopok ideális konfigurációt kínálnak versenyképes áron. Az MSI Bravo és az Alpha sorozatok potenciálisan egyaránt a legjobb gaming laptopok lehetnek a teljesítmény és az ár/érték arány szemszögéből.

Az AMD, az AMD nyíl logó, a Ryzen, a Radeon, a FreeSync és ezek kombinációi az Advanced Micro Devices, Inc. védjegyei.

Az AMD 2020 márciusi belső elemzése alapján, amely során a Ryzen 4000 sorozatú mobil processzorok wattonkénti teljesítményét hasonlították össze a második generációs Ryzen™ mobil processzorokkal. A valódi teljesítmény eltérő lehet

A PATRIOT bemutatta a P300 m.2 PCIe Gen3 x4 SSD-t

A PATRIOT™ a nagy teljesítményű memóriák, SSD meghajtók és a flash tároló megoldások vezető gyártója bemutatta a P300 Gen3 x4 NVMe m.2 SSD-t, amely 128GB és 1TB közötti kapacitással érkezik. A P300-at úgy tervezték, hogy minden tekintetben megfelelő teljesítményt és költséghatékonyságot biztosítson az asztali számítógép és a laptop felhasználók számára egyaránt. A megszokott PCIe Gen3 x4 NVMe vezérlővel és a legjobb komponensekkel rendelkező P300 gyors adatátviteli sebességet és nagy megbízhatóságot garantál a felhasználók számára. A P300 mérföldkövet jelent a következő generációs, megszokott PCIe Gen3 x4 NVMe SSD-k között, ugyanis 25%-kal nagyobb átviteli sebességet és jobb IOPs értékeket kínál a hagyományos PCIe3 x2 megoldásokhoz képest, az alacsony energiafogyasztásnak köszönhetően pedig remekül kíméli a laptopok akkumulátorát.

Mivel egyre több felhasználó vált át a SATA III-ról a PCIe NVMe SSD meghajtókra, ezért széles termékkínálatra van szükség ahhoz, hogy a felhasználók olyan termékeket válasszanak, amelyek a leginkább megfelelnek az igényeiknek és a teljesítménnyel kapcsolatos elvárásaiknak. A P300 megbízható megoldást kínál a költséghatékony megoldást igénylő felhasználók számára, miközben kiemelkedő sebességet kínál. A P300 egyoldalas M.2 foglalatra épül a helymegtakarítás és a legvékonyabb laptopokkal és kisméretű asztali számítógépekkel való kompatibilitás biztosítása érdekében. A DRAM-mentes vezérlő a 3D NAND flash memóriával párosítva csökkenti a PC építési költségeket anélkül, hogy negatív hatással lenne SSD teljesítményére és a minőségére.

„Bár úgy tűnik, hogy a teljes PC-ipar a csúcskategóriás GAMING termékekre koncentrál, könnyű figyelmen kívül hagyni az általános fogyasztók alapvető szükségleteit, a PATRIOT pedig szembenéz ezzel a kihívással. A P300 egy tökéletes példa erre, amely lehetővé teszi a költséghatékony megoldást kereső PC-építők számára, hogy minőségi SSD-vel rendelkezzenek teljesítmény és minőség tekintetében kompromisszumok nélkül.„- nyilatkozta Roger Shinmoto, a PATRIOT alelnöke. 

A stabilitás és a megbízhatóság jelenti a kulcselemet a kiemelkedő tárolási megoldások létrehozásánál. A P300 korszerű firmware vezérlője teljeskörű adatvédelmet és LDPC (alacsony sűrűségű paritásellenőrzés) ECC algoritmust biztosít az adatok integritásának megőrzéséhez és az adatok sérülésének elkerülése érdekében, így teszi lehetővé a csúcsteljesítmény fenntartását és csökkenti az energiafogyasztást.

Támogatja az APST, ASPM és L1.2 energiatakarékos üzemmódot, amelyek maximalizálhatják a laptopok akkumulátorának üzemidejét, valamint biztonságos törlési parancsot kínálnak a felhasználói adatok teljes törléséhez és a gyári beállítások visszaállításához. A P300 támogatja az Advanced Wear Leveling funkciót, amely meghosszabbítja a NAND Flash élettartamát az egyes cellák írási és törlési ciklusainak optimalizálásával. A meghajtót úgy tervezték, hogy a gyorsabb adatátviteli sebességgel erősítse a rendszer általános teljesítményét. A 3 éves garanciával a PATRIOT P300 a piacon az egyik legmegbízhatóbb ár/érték arányú SSD-je.